معرفی شرکت

شرکت تولیدی مرطوب اولین تولید کننده و طراح دستگاههای رطوبت ساز در ایران فعالیت خود را از سال 1369 آغاز نمود.

این شرکت با دارا بودن بیش از ربع قرن تجربه در تولید انواع دستگاههای رطوبت ساز توانسته است نامی نیک وآشنا در صنعت از خود بر جای گذارد.

 شرکت تولیدی مرطوب فعالیت خود را با تولید دستگاه منحصر به فرد 6000 از سال 1369 آغاز نمود که با استقبال زیاد سردخانه داران ونساجان مواجه شد

ودر سالهای بعد با تولید وعرضه دستگاه منحصر به فرد دیگری به نام 750 توانست نیاز مصرف کنندگان بخشهای کوچکترو خانگی را مرتفع سازد.

در سالهای بعد نیزبا احساس نیاز بخشهای بزرگ صنعت وکشاورزی ودامداری ودامپروری به دستگاههای مولد حجم بالای رطوبت،شرکت تولیدی مرطوب   اقدام به ساخت دستگاههای مدل  20L    و   110L  و 120L  نمود

وبدین ترتیب قشر عظیمی از استفاده کنندگان دستگاههای رطوبت ساز  از بخش خانگی تا صنعت وکشاورزی ودامپروری در حیطه مشتریان این شرکت قرار گرفتند.

شرکت مرطوب در سالهای اخیر با وجود رقبای متعدد هنوز هم خوش نامی خود را در این حوزه حفظ کرده است و تاکنون محصولات خود را به کشورهای عربستان وامارات متحده عربی وترکیه صادر نموده است.

شرکت مرطوب با سرمایه ربع قرن تجربه، متناسب با نیاز مصرف کنندگان و تکنولوژی روز به دنبال  بهینه سازی تولیدات وهمچنین عرضه محصولات جدید میباشد.

لازم به ذکراست که شرکت مرطوب بر خلاف رویکرد رقبا فعالیت  خودراتنها برتولیددستگاههای رطوبت سازمتمرکز کرده است که به خدمات دهی بهتر به مشتریان عزیز منجر شده است

وبا افتخار هموطنان عزیز را که به تولید داخلی ومصرف کالای ایرانی ارج می نهند را به استفاده از تولیدات شرکت مرطوب دعوت مینماید.